IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
chaty
garáže
historické objekty
jiný
chalupy
zemědělské usedlosti
obj. obč. vybavenosti
rybníky

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v areálu garáží ve Vejprnicích – Zahradní ul. na vlastním pozemku o výměře 19 m². Garáž byla postavena roku 1973, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je cihlová a suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma průduchy), betonová podlaha, s kovovými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, možno opatřit dalším přídavným zámkem. Dále je zde luxferové okno (zajišťující dostatek světla), které směruje na soukromý pozemek a na garáž je vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení. Garáž o rozměrech cca. 3.30 x 5.12 m s výškou stropu 1.94 m (vjezd do garáže šíře 2.51 m a výška 1.89 m) má toto vybavení: 4x regál – kovový s dřevěnými podlážkami (délka 162 cm, výška 168 cm, šířka 50 m) a dva pracovní stoly z EURo palet. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodán, proto "G". Od zastávky MHD (autobus č. 55 a 66 „U Školy“– 426 m). Ke garáži je příjezdová komunikace asfaltová a je sjízdná za každého počasí. Pouhé 4 km od Plzně. Nájemné: 1300 Kč/měs + provize RK: 2000 Kč. Další informace získáte na Tel. 608 90 90 60.
1 300 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6011N, makléř: Radek Tokar
sleva
Přijďte relaxovat a získat lepší zdraví a krásu ve velmi příjemném privátním prostředí infrasauny Privat pro 2-4 osoby. V naprostém soukromí můžete využít výhod blahodárného působení infračerveného záření na váš organismus. Přivítá vás téměř domácí prostředí s kompletním zázemím pouze pro vás: WC, sprcha, lůžko pro odpočinek, místo pro posezení, konzumaci teplých i studených nápojů a drobného občerstvení. Pro zlepšení nálady si můžete pustit hudbu z CD přehrávače s radiem.
200 CZK (za hodinu)
detail nemovitosti
ID: O6005, makléř: Radek Tokar
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu (alespoň jeden rok) suchou dvojgaráž v objektu soukromého uzavřeného parkoviště v samotném centru Plzně. Garáž byla postavena roku 2014, má plochou střechu, je montovaná, oplechovaná (žárově pozinkovaný trapézový plech) o rozměrech 5x5 m² s omyvatelnou betonovou podlahou a se zavedenou elektřinou. Garáž nemá okna a je na ní vidět z oken sousedních domů a je zde nainstalován i bezpečnostní kamerový systém, což snižuje riziko vykradení. Garáž je možné využít i jako skladovací prostor. V případě zájmu je možno pronajmout samostatné, nekryté parkovací stání. Při platbě dopředu na jeden rok sleva jednoho měsíčního nájmu.
2 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6008, makléř: Radek Tokar
Bývalá zemědělská usedlost, později užívaná Státními statky, situovaná na okraji obce Beranovka vzdálené od Mariánských Lázní 14 km. Většina domů v místě je užívána k rekreaci, proto se jedná o velmi klidnou lokalitu. Rybník ke koupání do 2 km. Usedlost je postavena do písmene "U" a skládá se z jednoho samostatně stojícího obytného patrového objektu se 2 garážemi cca 174 m2 a dvou spojených přízemních stavení - hospodářský objekt a bývalé stáje. Budovy jsou podsklepeny s možností půdní vestavby. Budovy vyžadují opravy. Inženýrské sítě: v místě je možné napojení na el. energii z blízké stožárové trafostanice - 33 m. Vodu lze přivést ze studny, která je vzdálena asi 35 m. Odkanalizování do jímky. Celková plocha 2.297 m2 z toho zastavěná plocha 1.768 m2 + zahrada 529 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G".
399 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: O6001, makléř: Radek Tokar
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Zátiší - Kreuzmannova ul. na vlastním pozemku o výměře 18 m². Garáž byla postavena roku 1976, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma krytými průduchy), nově vymalována bílou barvou s omyvatelnou betonovou podlahou se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, které lze zajistit proti samovolnému zavírání.
Garáž nemá okna, a je na ní vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení.
Garáž o rozměrech cca. 3.35 x 5.35 m s výškou stropu 1.88 – 2.16 m má toto vybavení: elektrický soustruh, konzole na zavěšení a úklidové prostředky. Od zastávky MHD (trolejbus č. 12) u čerpací stanice pohonných hmot ONO je 270 m ke garáži příjezdová komunikace asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
Nájemné: 1300 Kč/měs + jistota (kauce) 1300 Kč + provize RK: 1300 Kč.
1 300 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6002, makléř: Ivan Tokar
1
Seznam obsahuje 9 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster