IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
chaty
garáže
historické objekty
jiný
chalupy
zemědělské usedlosti
obj. obč. vybavenosti
rybníky

Vyhledané nemovitosti
novinka
Společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje prodej řadové řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Edvarda Beneše na vlastním pozemku o výměře 21 m². Garáž byla postavena roku 1960, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je cihlová a suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma průduchy), betonová podlaha se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, a dvěma přídavnými zámky.
Do garáže je zavedena elektřina s hlavním jističem 16A a elektroměrem. Dále je zde montážní jáma pro opravy osobních vozidel, dvě malá okna, a na garáž je vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení.
Garáž o rozměrech cca. 3.30 x 5.82 m s výškou stropu 2.19 – 2.23 m (vjezd do garáže šíře 2.39 m a výška 1.95 m) má toto vybavení: dlouhý dřevěný pracovní stůl 2.90 m s šířkou 60 cm s úložným prostorem, a dále úložný prostor cca. 17 m² pod téměř celou střechou.
Ke garáži příjezdová komunikace je asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
489 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: O6016P, makléř: Radek Tokar
novinka
Nabízíme dlouhodobý pronájem řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Zátiší - Kreuzmannova ul. na vlastním pozemku o výměře 18 m². Garáž byla postavena roku 1976, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma krytými průduchy), nově vymalována bílou barvou s omyvatelnou betonovou podlahou se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, které lze zajistit proti samovolnému zavírání.
Garáž nemá okna, a je na ní vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení.
Garáž o rozměrech cca. 3.35 x 5.35 m s výškou stropu 1.88 – 2.16 m má toto vybavení: elektrický soustruh, konzole na zavěšení a úklidové prostředky. Od zastávky MHD (trolejbus č. 12) u čerpací stanice pohonných hmot ONO je 270 m ke garáži příjezdová komunikace asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
Nájemné: 2200 Kč/měs + jistota (kauce) 2200 Kč + provize RK: 2200 Kč.
2 200 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: O6002, makléř: Radek Tokar
novinka
Společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje prodej řadové garáže v areálu garáží ve Vejprnicích – Zahradní ul. na vlastním pozemku o výměře 19 m². Garáž byla postavena roku 1973, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je cihlová a suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma průduchy), betonová podlaha, s kovovými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, možno opatřit dalším přídavným zámkem. Dále je zde luxferové okno (zajišťující dostatek světla), které směruje na soukromý pozemek a na garáž je vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení. Garáž o rozměrech cca. 3.30 x 5.12 m s výškou stropu 1.94 m (vjezd do garáže šíře 2.51 m a výška 1.89 m) má toto vybavení: 4x regál – kovový s dřevěnými podlážkami (délka 162 cm, výška 168 cm, šířka 50 m) a dva pracovní stoly z EURo palet. Průkaz energetické náročnosti budovy - "G". Od zastávky MHD (autobus č. 55 a 66 „U Školy“– 426 m). Ke garáži je příjezdová komunikace asfaltová a je sjízdná za každého počasí. Pouhé 4 km od Plzně.
490 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: O6015P, makléř: Radek Tokar
novinka
Společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám exklusivně zprostředkuje prodej řadové garáže v areálu garáží v Plzni - Zátiší - Kreuzmannova ul. na vlastním pozemku o výměře 18 m². Garáž byla postavena roku 1976, má plochou střechu s krytinou z vlnitého eternitu, je suchá – vhodné i na skladování zboží (odvětrání je zajištěno dvěma krytými průduchy), vymalována bílou barvou s omyvatelnou betonovou podlahou se dřevěnými dvoudílnými vraty se zamykáním FAB, které lze zajistit proti samovolnému zavírání.
Garáž nemá okna, a je na ní vidět z oken sousedních domů, což snižuje riziko vykradení. Má zabudovaný trezor do stěny.
Garáž o rozměrech cca. 3.35 x 5.35 m s výškou stropu 1.88 – 2.16 m má toto vybavení: elektrický soustruh, konzole na zavěšení a úklidové prostředky. Od zastávky MHD (trolejbus č. 12) u čerpací stanice pohonných hmot ONO je 270 m ke garáži příjezdová komunikace asfaltová a v areálu garáží je rovinatá štěrkohlinitá komunikace, která je sjízdná i v zimě.
Možno i jako investice na pronájem.
549 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: O6014P, makléř: Radek Tokar
sleva
Přijďte relaxovat a získat lepší zdraví a krásu ve velmi příjemném privátním prostředí infrasauny Privat pro 2-4 osoby. V naprostém soukromí můžete využít výhod blahodárného působení infračerveného záření na váš organismus. Přivítá vás téměř domácí prostředí s kompletním zázemím pouze pro vás: WC, sprcha, lůžko pro odpočinek, místo pro posezení, konzumaci teplých i studených nápojů a drobného občerstvení. Pro zlepšení nálady si můžete pustit hudbu z CD přehrávače s radiem.
200 CZK (za hodinu)
detail nemovitosti
ID: O6005, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 13 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster