IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
kanceláře
sklady
výroba
obchodní prostory
ubytování
restaurace
zemědělské objekty
jiný

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme prodej 3-hvězdickoveho hotelu v lazeňském městě v Krupce u Teplic. Velmi pěkný zavedený hotel se nachází na lukrativním místě náměstí v Krupce. Kompletně zařízený a vybavený hotel s 19 pokoji s vlastní koupelnou a toaletou. Nedávná rekonstrukce objektu,střechy,kotle a fasády. Venkovní terasa s posezením přímo na náměstí. Vlastní pozemek o výměře 878m2, Pěkná jídelna s barem. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Zajistíme Vám financování této nemovitosti.
8 700 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: K5002, makléř: Radek Tokar
Nabízíme k pronájmu menší kancelář v revitalizovaném domě v centru Plzně. Kancelář je barevně vymalována, má novou pokládku zátěžového koberce, 2 KS osvětlovacích zářivkových svítidel, jedno plastové okno orientované na jih, videotelefon, vlastní poštovní schránku. Příslušenstvím kanceláře jsou samostatné pánské a dámské WC na chodbě nedaleko kanceláře. Pevná linka a pevný internet lze okamžitě připojit. Možnost parkovacího stání za 500,- Kč/měs. Klidné prostředí a přitom v blízkosti MHD a kompletní infrastruktury (škola, školka, pošta, supermarket Plaza). Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Energie (elektřinu, topení, odpady, společná SUV a TUV) si nájemce hradí ve formě měsíčních záloh ve výši 500,- Kč vč. DPH. Vratná kauce činí 2.420,- Kč, provize RK 2.420,- Kč. Kancelář volná ihned.
2 420 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5003, makléř: Radek Tokar
sleva
Nabízíme k pronájmu nebytové prostory cca 318 m2 v centru města. Prostory jsou zkolaudované jako dílna, může se zde provozovat zámečnictví, kovovýroba, elektrovýroba a dalším výroba dle potřeby, nebo pouze jako skladovací prostory se zázemím. V prostorách je k dispozici i několik kovových regálů, jsou zde nainstalována zářivková svítidla, z celého objektu má okno pouze jedna místnost (okno je zabezpečeno železnou mříží). Příslušenstvím kanceláře jsou samostatná WC (ženy/muži), sprcha, dvě umyvadla. Pevnou linku a pevný internet lze okamžitě připojit (např. O2). Možnost parkovacího stání na dvoře, nebo uvnitř bezbariérových nebytových prostor. Klidné prostředí a přitom v blízkosti MHD a kompletní infrastruktury. Energie (elektřinu, plyn, topení, odpady, společná SUV) si nájemce převádí na sebe. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Vratná kauce činí 13.500,- Kč, provize RK 13.500,- Kč. Prostory jsou k dispozici ihned.
11 500 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5004, makléř: Radek Tokar
Zprostředkujeme pronájem zrekonstruovaného nebytového prostoru, který se nachází v přízemí cihlového domu. Prostor je tvořen 2 místnostmi, chodbou a koupelnou s WC (zadní část je 19 m², je zde velká postel k odpočinku, 2 křesla, komoda), (přední část je 11 m², vybavení tvoří konferenční stolek, 2 židle, velká komoda, vinotéka), (chodbička cca. 3 m² s věšákem), (koupelna je vybavena hydromasážním sprchovacím koutem, umyvadlem a WC). Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Tento nebytový prostor je vhodný pro občasné využívání, např. finanční poradenství, klidné obchodní jednání v soukromí apod. Další využití po vzájemné dohodě možné.
info u makléře CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5005, makléř: Radek Tokar
Nabízíme k pronájmu velkou kancelář o třech místnostech v přízemí činžovního domu v Plzni - Barrandova ulice. Kancelář je vybavena zátěžovými koberci, 5 kusy zářivkových svítidel. Pečlivé zabezpečení je řešeno mřížemi na oknech a bytelnou mříží na vstupních dveřích. Příslušenstvím kanceláře je samostatná toaleta s umyvadlem na chodbě nedaleko kanceláře. Jednu místnost (C) je možné oddělit od ostatních např. sádrokartonem a využívat samostatného vstupu z chodby domu. Po dohodě je možné pronajmout i další prostory vhodné např. pro skladování nebo využívat zahrádku v zadní části domu. Pevná linka, pevný internet a kabelová TV lze okamžitě připojit. Klidné prostředí a přitom v blízkosti MHD a kompletní infrastruktury. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Energie (elektřinu, plyn) si nájemce převádí na sebe. Vratná kauce činí 3.000,- Kč, provize RK 3.630,- Kč vč. DPH. Kancelář volná ihned.
3 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: K5007, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 7 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster