IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
rodinný
činžovní
vily
na klíč
dřevostavby
nízkoenergetické

Vyhledané nemovitosti
Naše společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje exkluzivně prodej řadového rodinného domu ve velmi žádané lokalitě Plzeň - Bolevec v těsné blízkosti Velkého Boleveckého rybníku v klidné a málo frekventované ulici Mlatecká. Dům s užitnou plochou 235 m² a pozemkem 340 m² má ze strany ulice předzahrádku, vstup a vjezd do garáže. Zadní část domu je proto klidná a poskytuje obyvatelům dostatečné soukromí. Dům je vhodný pro bydlení, nebo jako reprezentativní sídlo firmy. Zcela podsklepený a zateplený dům je z části situován do suterénu (prostorná garáž, chodba, technická místnost s plynovým kotlem, úklidová místnost, sklep na potraviny, větší šatna, místnost na zahradní potřeby) a také do 1. NP (velký obývací pokoj se vstupem na terasu, pracovna, samostatná kuchyně v rustikálním stylu, chodba, WC, zádveří). Suterén s 1. NP jsou propojeny pohodlným schodištěm. Prostory v 2. NP o velikosti cca. 78 m² jsou přístupné po dřevěném masivním schodišti, propojené chodbou, ze které můžeme vstoupit do 3. samostatných pokojů (obývací pokoj se vstupem na lodžii, ložnice, dětský pokoj), dále je zde koupelna s vanou a samostatné WC. Parkování možné zdarma přímo před domem na ulici, v garáži, nebo i před garáží. Pro případnou reklamu lze využít oplocení. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodán, proto "G". Dům lze po dohodě přenechat i s veškerým vybavením a je volný po domluvě ihned. Prostory domu, které působí velice útulně a jsou opatřeny materiály ve vysoké kvalitě (všechny dveře obložky a široké prahy z masivu, atd.). Vzhledem k poloze a velikosti domu si jistě zaslouží Vaší pozornost a my jen doporučujeme prohlídku, proto nás kdykoliv kontaktujte.
5 920 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1014P, makléř: Radek Tokar
Naše společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje exkluzivně prodej samostatného rodinného domu v klidné a málo frekventované ulici Ruská a to ve velmi žádané lokalitě obce Město Touškov, která je vzdálená jen 5 km od Plzně. Dům s užitnou plochou 186 m² a pozemkem 465 m² má ze strany ulice předzahrádku, vstup a vjezd do dvou garáží. Zadní část domu je proto klidná a poskytuje obyvatelům dostatečné soukromí. Dům je vhodný pro bydlení, nebo jako reprezentativní sídlo firmy. V suterénu domu se nachází chodba, technická místnost s tepelným čerpadlem, elektrokotlem a čerpadlem na vodu, tři další místnosti (18.50 m², 10.70 m², 12.80 m²). V přízemí domu (1. NP) se nalézá velký obývací pokoj (19.2 m²) s okny na jihovýchod, ložnice (8.7 m²), kuchyně (9.2 m²), chodba se schodištěm, WC s koupelnou, prádelna. Suterén s přízemím jsou propojeny pohodlným schodištěm. Samostatně obytné prostory v prvním patře (2. NP) o velikosti cca 78 m² jsou přístupné po pohodlném schodišti s podestou, ze které můžeme vstoupit nejprve do obývacího pokoje (19.2 m²), následně do ložnice (15.0 m²) nebo kuchyně (10.2 m²), samostatně je zde koupelna s WC. V druhém patře (3. NP), je menší místnost (4.95 m²) dobře využitelná při nástavbě dalšího patra a vstup na terasu (25.2 m²) s nádherným výhledem do okolí. Parkování je možné kdykoliv zdarma přímo před domem na ulici, v garáži, nebo i na zámkové dlažbě hned vedle domu. Pro případnou reklamu lze využít oplocení. Dům bude kompletně osazen plastovými okny a zateplen. Nová fasáda bude dokončena během 9/2019. Energetická třída budovy je v tuto chvíli G, po dokončení fasády bude vypracován nový PENB. Dům lze po dohodě zrenovovat dle přání kupujícího a je volný po domluvě ihned. Prostory domu působí velice útulně a jsou po částečné renovaci (elektroinstalace, plastová okna, rozvody vody, topení, dlažba a obklad v koupelnách). Vzhledem k poloze a velikosti domu si tento jistě zaslouží Vaší pozornost a my vřele doporučujeme prohlídku, proto nás kdykoliv kontaktujte.
6 000 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1015P, makléř: Radek Tokar
Cihlový rodinný dům se nachází v malebné obci Pražák v žádané lokalitě jižního kraje 3 km od Vodňan, kde je možné nalézt kompletní občanskou vybavenost včetně několika supermarketů. Velmi časté vlakové i autobusové spojení. Zastavěná plocha je 109 m2. Za vstupními dveřmi domu se nachází větší chodba, ze které je přístup na prostorné WC a do sklepních prostor (nalézajících se pod kuchyní). Z chodby vstupujeme do kuchyně, dále pak přes obývací pokoj do ložnice. Z obývacího pokoje je také přístup do menší koupelny s boilerem. Místnosti kuchyně a ložnice jsou velmi prostorné. Dům je napojen na dálkový vodovod, disponuje dvěma komíny, vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva. Dům vlastní společnou půdu s vedlejším domem, od kterého je oddělen průchodem na dvorek. Z dvorku vede cestička na zahradu (145 m2), která je zajímavě umístěna ve vyvýšeném terénu. Celý dům včetně půdního prostoru nabízí široké možnosti přestavby dle vlastních představ! Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G".
849 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1001, makléř: Radek Tokar
Přízemní cihlový rodinný dům s kamennou podezdívkou o dispozici 2+1 s příslušenstvím a 2 komorami se nachází v obci Žihle vzdálené 40 km od Plzně a 50 km od Karlových Varů. Zastavěná plocha domu činí 121 m2, na pozemku se dále nachází dřevník, udírna a dřevěná kolna. Provedené rekonstrukce: rok 2006 – střecha Bramac; rok 2009 – plastová okna; koupelna; nové rozvody elektřiny a vody. Vytápění ústřední – kotel na tuhá paliva, ohřev vody el. boilerem + kombinace s kotlem. Voda je zavedena do domu ze studny na vedlejším pozemku, je možné zřídit i přípojku vodovodu, který vede na hranici pozemku. Plyn je vyveden do sloupku na hranici pozemku. V domě je zavedena elektřina a kanalizace. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". V obci se nachází škola, školka, pošta, zdravotní středisko, zubař, samoobsluha, hřiště s umělým trávníkem. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice.
890 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1002, makléř: Radek Tokar
Nabízíme vám prodej dvoupodlažního, částečně podsklepeného solitérního domu s podkrovními prostorami. V r. 2008 byla provedena částečná rekonstrukce: obklady, dlažby, dřevěné podlahy, elektroinstalace, rozvod vody, odpady, vnitřní omítky. Příslušenstvím domu je zděná kolna na uskladnění dřeva, sklad (nadzemní sklep), septik a betonová zpevněná plocha. Dispozičně se v 1. PP nachází klenutý sklep, chodba a přístupové schodiště. V 1. NP je velký 39,81 m² obývací pokoj s krbovými kamny, chodba, schodiště, 2x WC a samostatná kuchyně k vybavení dle svých představ. Ve 2. NP je zřízen byt o velikosti 3+1, který zahrnuje samostatnou koupelnu s velkou rohovou vanou a WC, pokoj, ložnici a kuchyni. Půdní prostory ve 3. NP se skládají ze 2 ložnic a koupelny se sprchovým koutem a WC. Velký krb v přízemí pohodlně vytopí všechna podlaží domu, pro případné přitápění lze použít krbová kamna v obývacím pokoji ve 2. NP. Pro ohřev vody v celém domě jsou určeny 2 el. boilery. Dispozičně lze dům využít jako dvougenerační nebo např.: oddělená samostatná horní část pro bydlení a 1. NP ke zbudování restaurace, baru (jsou zde připraveny přípojky vody, odpadu a elektřiny), vinotéky, příp. sídla firmy. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Vzdálenost od Plzně 27 km, tedy cca. 20 min automobilem po rychlostní silnici E49, BUS zastávka - 40 m od domu. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
1 150 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1004, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 12 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster