IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
pro komerční výstavbu
pro bydlení
zemědělská půda
les
trvalý travní porost
zahrada
ostatní

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme Vám prodej pozemku o rozměrech cca 27 x 24,5 m s mírným svahem na jih na okraji Plzně, který navazuje na stávající zástavbu rekreačních domků. Dle územního plánu určen pro výstavbu rekreačního domku do 80m² zastavěné plochy. Přední a boční část pozemku je oplocena. Elektroinstalace 230/400 V lze připojit ze stožáru, který je umístěn na pozemku. Vodovod vyveden na pozemku. Kanalizace cca 5 m od hranice pozemku. Bližší informace v RK.
650 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3004, makléř: Ivan Tokar
Nabízíme na prodej pozemky v obci Výrov u Milavčí o celkové výměře 17206 m². Jedná se o 6 parcel - zemědělskou půdu vedenou jako orná půda, tyto pozemky ve zjednodušené evidenci ještě neproběhly digitální úpravou. Možná změna územního plánu. Bližší informace v RK.
280 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3001, makléř: Radek Tokar
Nabízíme na prodej pozemky v obci Přívozec o celkové výměře 7647 m². Jedná se o 2 parcely - zemědělskou půdu vedenou jako orná půda, tyto pozemky ve zjednodušené evidenci ještě neproběhly digitální úpravou. Možná změna územního plánu. Bližší informace v RK.
186 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3002, makléř: Radek Tokar
Prodej stavebního pozemku k výstavbě rodinného domu v klidné a atraktivní části obce Horní Bříza vzdálené 8 km od Plzně, kde se nachází zástavba nových rodinných domů. Pozemek je rovinatý, zatravněný, ze třech stran oplocený. Z inženýrských sítí je zde sloupek na elektřinu a plyn, kanalizace vyvedena na pozemku, přípojka vody přivedena na pozemek z městského řádu. K pozemku se pohodlně dostanete po celoročně sjízdné asfaltové silnici, která je navíc osvětlena veřejným osvětlením. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen. Možná je i výměna za byt(y) v Plzni (Praze).
info u makléře CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: P3005, makléř: Ivan Tokar
1
Seznam obsahuje 4 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster