IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
chaty
garáže
historické objekty
jiný
chalupy
zemědělské usedlosti
obj. obč. vybavenosti
rybníky

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme k prodeji velice zajímavou chatu, která se nachází v klidné chatové oblasti, na okraji obce Žichlice v blízkosti lesa. Chata je celozděná, podsklepená a má plechovou střechu. V přízemí se nachází vstupní chodbička, 2 pokoje, kuchyňský + jídelní kout a schodiště do podkroví, které slouží jako ložnice. Výhled z oken je umožněn na všechny světové strany. V podkroví je možné rozšířit stávající užitnou plochu a možnost vybudovat terasu. Voda je k dispozici z blízké studánky nebo dešťová, která může být jímána do vysokokapacitního zásobníku. Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva, vaření je možné na plynovém sporáku připojeným k plynové bombě. Nedaleko chaty se nachází suché WC. Elektřinu lze řešit pomocí fotovoltaického panelu - cca. 30.000,- Kč. Součástí prodeje je veškeré vybavení - viz fotografie. Na pozemku, který má sklon k severovýchodní straně jsou mj. vzrostlé borovice. K chatě náleží i venkovní krb a spíž. Dostupnost je možná automobilem k pozemku nebo autobusem. Vzdálenost od Plzně cca 15 km. V obci je veškerá občanská vybavenost. Okolí chaty vybízí k turistice a cykloturistice, nedaleko se nachází i koupaliště. Prostředí je vhodné pro milovníky přírody, houbaření, rybaření a turistiky.
349 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: C4003, makléř: Radek Tokar
Exkluzivní nabídka! Dřevěná chata s neoplocenou rovinatou zahradou se nachází v oplocené zahrádkářské oblasti nedaleko centra města Vejprnice, vzdáleného 8 km od Plzně. Jedna stěna objektu je společná s vedlejší stavbou. Chata má vyzděné sklepní prostory. Objekt vyžaduje rekonstrukci nebo je možné na pozemku nově vystavět stavbu pro rodinnou rekreaci. Autobusová zastávka 320 m, vlaková stanice 270 m.
120 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: C4001, makléř: Ivan Tokar
Nabízíme k prodeji dřevěnou chatu v chatové oblasti Rokycany - Čilina. Udržovaná chata je dispozičně řešena jako 0+1, má plechovou střechu, nově natřené dřevěné části, zavedenou elektřinu a nachází se v klidné chatové oblasti, na okraji obce Rokycany v blízkosti lesa. Parkování je možné ve vlastní garáži s betonovou podlahou, nebo na obecním pozemku (příjezdové cestě). Na oploceném pozemku o velikosti 349 m² se dále nachází menší ohraničený rybníček, rovinatý prostor pro umístění nafukovacího bazénu, ohniště, pískoviště, několik stromů a ihned za chatou sprcha. Možnost rozšíření chaty až na 35 m² zastavěné plochy + zřízení podkrovích místností dává široký prostor k vybudování zázemí dle vlastních představ.
335 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: C4004, makléř: Radek Tokar
Nabízíme exklusivně k prodeji velice zajímavou chatu, která se nachází v klidné chatové oblasti „NA RADOSTI“, která je nedaleko vodní hráze Hracholusky. Udržovaná přízemní chata s podezdívkou na vlastním pozemku má nová hnědá plastová okna, betonové základy s izolací proti zemní vlhkosti, je dispozičně řešena jako menší 2+1 se šikmou střechou pokrytou vlnitým eternitem a zavedenou elektřinou.
Při vstupu do chaty nejprve vejdeme na verandu, kde se nachází prostor se splachovacím WC, příprava na usazení sprchovacího koutu, dále je zde prostor pro vaření a ohřev jídel. Voda je k dispozici ze společného rozvodu (čerpání z Hracholuské přehrady), nebo dešťová (která může být jímána do vysokokapacitního zásobníku). Vytápění je řešeno kamny na tuhá paliva (s venkovním komínem), vaření je možné na plynovém sporáku připojeným k plynové bombě. Součástí prodeje je veškeré vybavení - viz fotografie. Na pozemku, který je rovinatý a téměř po celý den osvětlený sluníčkem jsou mj. jabloně, tůje, jalovec a z velké části je obehnán živým plotem. Společně s chatou můžete využívat velkou dlážděnou terasu před vchodem, dále pak prostornou kolnu (která je nazad k chatě), venkovní sprchu, samostatnou kůlnu na uskladnění velkého množství dřeva, ohniště a betonový prostor pro kompost. Parkování je možné na pozemku, nebo i na cestě před pozemkem, kde Vás nebudou rušit sousedi a budete zde parkovat pouze Vy a Vaše návštěvy. Dostupnost je možná automobilem až na pozemek, nebo vlakem, který má zastávku mezi obcí Rájov a Pňovany, dále autobusová zastávka v obci Pňovany. Vzdálenost chaty od Plzně cca 20 km. V obci Pňovany je prodejna Coop, základní a mateřská škola, obecní úřad a zámek Pňovany.
Okolí chaty vybízí ke koupání, turistice a cykloturistice, nedaleko se nachází i tobogán, zastávka lodní dopravy (Hracholusky – Butov – Hracholusky), letní občerstvení „U Kosatky“, restaurace „Na Radosti“ a další občerstvení v blízkosti Campu Radost. Prostředí je vhodné pro milovníky přírody, houbaření, rybaření a turistiky.
860 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: C4006, makléř: Radek Tokar
1
Seznam obsahuje 4 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster