IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
garsonka
1+kk
1+1
2+kk
2+1
3+kk
3+1
4+kk
4+1
5+kk
5+1
6+kk
6+1
7+kk
7+1
atypický
jiný

Vyhledané nemovitosti
Moderní novostavba na okraji Plzně s veškerou občanskou vybaveností. Celý byt je prosklený a orientovaný směrem na jih, obývací pokoj je prostorný a propojený s kuchyní. V ložnici se nachází vestavěná skříň se zrcadlem, dále je zde vchod na zastřešený balkón. Okna v ložnici jsou osazena vertikálními žaluziemi. V celém bytě je podlahové vytápění. Nadčasově vybavená koupelna s hydromasážní vanou. Kuchyňská linka je vybavena kvalitními vestavěnými spotřebiči - myčka, mikrovlnná trouba, elektrická trouba, sklokeramická varná deska, lednice s mrazákem. V okolí se nalézá zastávka MHD 100 m, škola, hypermarket. Parkování je možné před domem s možností pronájmu vlastního krytého stání. Ideální pro mladý pár s vysokými nároky na bydlení. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
2 100 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: B2061, makléř: Radek Tokar
Pronájem zařízeného útulného bytu po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk, v tichém a moderně zrevitalizovaném cihlovém domě v klidné lokalitě nedaleko centra Plzně. V kuchyni je nová moderní dřevěná kuchyňská linka obsahující toto vybavení: el. sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř s osvětlením, mikrovlnná trouba, myčka nádobí a vestavěná chladnička s mrazákem. Další vybavení: jídelní stůl + židle, dřevěný regál, velká dvojpostel s dřevěnými taburetkami (stolky). Na podlaze celého bytu je dlažba. Moderní koupelna s toaletou, prostornou rohovou vanou, umyvadlem se zrcadlem a žebřinovým topením. Teplo je dodáváno z centrálního kotle pro celý dům a teplou vodu zajišťuje dostatečně velký el. bojler. Dále je zde přípojka na telefon, internet (příprava pro PilsFree) a společná TV anténa. V domě je též nový osobní výtah. K bytu je možno využívat společný prostor (kolárna, kočárkárna, atd.) Parkování zdarma před domem. V blízkosti se nacházejí autobusové zastávky MHD 20, 33, 40 a noční spoje N1, N4. Veškerá občanská vybavenost nedaleko, centrum města je cca. 5 minut chůze. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Pouze bez domácích mazlíčků.
8 000 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: B2066, makléř: Radek Tokar
Pronájem krásného bytu po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk, v tichém a moderně zrevitalizovaném cihlovém domě v klidné lokalitě nedaleko centra Plzně. V kuchyni je nová moderní dřevěná kuchyňská linka obsahující toto vybavení: el. sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř s osvětlením, myčka nádobí a vestavěná chladnička s mrazákem. Další vybavení se v bytě nenachází. Na podlaze celého bytu je dlažba. Moderní koupelna s toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a žebřinovým topením. Teplo je dodáváno z centrálního kotle pro celý dům a teplou vodu zajišťuje dostatečně velký el. bojler. Dále je zde přípojka na telefon, internet (příprava pro PilsFree) a společná TV anténa. V domě je též nový osobní výtah. K bytu je možno využívat společný prostor (kolárna, kočárkárna, atd.) Parkování zdarma před domem. V blízkosti se nacházejí autobusové zastávky MHD 20, 33, 40 a noční spoje N1, N4. Veškerá občanská vybavenost nedaleko, centrum města je cca. 5 minut chůze. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Pouze bez domácích mazlíčků.
7 800 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: B2067, makléř: Radek Tokar
Pronájem krásného a zařízeného bytu po kompletní rekonstrukci o dispozici 2+kk, v tichém a moderně zrevitalizovaném cihlovém domě v klidné lokalitě nedaleko centra Plzně. V kuchyni je nová moderní dřevěná kuchyňská linka obsahující toto vybavení: el. sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř s osvětlením, myčka nádobí a vestavěná chladnička s mrazákem. Další vybavení: pračka, velká kožená sedací souprava, jídelní stůl + 4 židle, konferenční stolek, LCD TV se stolkem, regálový stojan, v ložnici dvoulůžko se šatní skříní a komodou, v předsíni věšák a dva botníky. Na podlaze celého bytu je dlažba. Moderní koupelna s toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a žebřinovým topením. Teplo je dodáváno z centrálního kotle pro celý dům a teplou vodu zajišťuje dostatečně velký el. bojler. Dále je zde přípojka na telefon, internet (příprava pro PilsFree) a společná TV anténa. V domě je též nový osobní výtah. K bytu je možno využívat společný prostor (kolárna, kočárkárna, atd.) Parkování zdarma před domem. V blízkosti se nacházejí autobusové zastávky MHD 20, 33, 40 a noční spoje N1, N4. Veškerá občanská vybavenost nedaleko, centrum města je cca. 5 minut chůze. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Pouze bez domácích mazlíčků.
8 900 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: B2068, makléř: Radek Tokar
Pronájem krásného bytu po kompletní rekonstrukci o dispozici 1+kk, v tichém a moderně zrevitalizovaném cihlovém domě v klidné lokalitě nedaleko centra Plzně. V kuchyni je nová moderní dřevěná kuchyňská linka obsahující toto vybavení: el. sklokeramická varná deska, el. trouba, digestoř s osvětlením, myčka nádobí a vestavěná chladnička s mrazákem. Další vybavení se v bytě nenachází. Na podlaze celého bytu je dlažba. Moderní koupelna s toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem se zrcadlem a žebřinovým topením. Teplo je dodáváno z centrálního kotle pro celý dům a teplou vodu zajišťuje dostatečně velký el. bojler. Dále je zde přípojka na telefon, internet (příprava pro PilsFree) a společná TV anténa. V domě je též nový osobní výtah. K bytu je možno využívat společný prostor (kolárna, kočárkárna, atd.) Parkování zdarma před domem. V blízkosti se nacházejí autobusové zastávky MHD 20, 33, 40 a noční spoje N1, N4. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Veškerá občanská vybavenost nedaleko, centrum města je cca. 5 minut chůze. Pouze bez domácích mazlíčků.
5 900 CZK (za měsíc)
detail nemovitosti
ID: B2069, makléř: Radek Tokar
8
Seznam obsahuje 101 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster