IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
1
2
3

To nej z naší nabídky

00
Naše společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje exkluzivně prodej řadového rodinného domu ve velmi žádané lokalitě Plzeň - Bolevec v těsné blízkosti Velkého Boleveckého rybníku v klidné a málo frekventované ulici Mlatecká. Dům s užitnou plochou 235 m² a pozemkem 340 m² má ze strany ulice předzahrádku, vstup a vjezd do garáže. Zadní část domu je proto klidná a poskytuje obyvatelům dostatečné soukromí. Dům je vhodný pro bydlení, nebo jako reprezentativní sídlo firmy. Zcela podsklepený a zateplený dům je z části situován do suterénu (prostorná garáž, chodba, technická místnost s plynovým kotlem, úklidová místnost, sklep na potraviny, větší šatna, místnost na zahradní potřeby) a také do 1. NP (velký obývací pokoj se vstupem na terasu, pracovna, samostatná kuchyně v rustikálním stylu, chodba, WC, zádveří). Suterén s 1. NP jsou propojeny pohodlným schodištěm. Prostory v 2. NP o velikosti cca. 78 m² jsou přístupné po dřevěném masivním schodišti, propojené chodbou, ze které můžeme vstoupit do 3. samostatných pokojů (obývací pokoj se vstupem na lodžii, ložnice, dětský pokoj), dále je zde koupelna s vanou a samostatné WC. Parkování možné zdarma přímo před domem na ulici, v garáži, nebo i před garáží. Pro případnou reklamu lze využít oplocení. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodán, proto "G". Dům lze po dohodě přenechat i s veškerým vybavením a je volný po domluvě ihned. Prostory domu, které působí velice útulně a jsou opatřeny materiály ve vysoké kvalitě (všechny dveře obložky a široké prahy z masivu, atd.). Vzhledem k poloze a velikosti domu si jistě zaslouží Vaší pozornost a my jen doporučujeme prohlídku, proto nás kdykoliv kontaktujte.
5 920 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti

01 přízemí
Naše společnost IRBIS REALITY s.r.o. Vám zprostředkuje exklusivně dlouhodobý pronájem komerčních nebytových prostor v centru Plzně v těsné blízkosti náměstí Republiky na nejfrekventovanější ulici v Plzni – Bedřicha Smetany. Prostory o celkové rozloze 420 m² s výlohou na hlavní ulici a přímým vstupem z ulice s vysokou frekvencí chodců. Prostory jsou vhodné pro umístění restaurace, obchodních prostor, nebo jako representativní sídlo firmy. Prostory jsou z části situovány do suterénu (bývalá restaurace), z části do přízemí (využitelné např. jako prodejna, kavárna) a také do vestavěného patra (využitelné např. jako showroom), jsou takto propojeny třemi schodišti. Spodní prostory (cca. 240 m²) jsou nyní členěny na několik průchozích místností (které lze oddělit od sebe sádrokartonovou stěnou), které byly doposud využívány jako restaurace s kapacitou 46 míst k sezení (součástí vybavení je barový pult s čepovacím zařízením, stolky, osvětlení, dřevěné lavice, regály), zázemí pro restauraci (prostor pro přípravu jídel - cca. 46 m², sklad na zboží či materiál cca. 14 m², regály), sociální zařízení (2 WC- pánská a dámská toaleta, úklidová místnost), služební místnosti, výměnu vzduchu zajišťuje extra výkonná vzduchotechnika. Přízemí (cca. 180 m²) je též členěno na několik průchozích místností, kde podlaha je osazena kvalitní dlažbou, vkusně sladěné stěny, sociální zařízení (2 WC- pánská a dámská toaleta), služební místnosti (šatna), zázemí pro restauraci (prostor pro přípravu jídel - cca. 48 m², chladící box s regály, umývárna). Vestavěné patro (cca. 28 m²) je přístupné po pohodlném schodišti nedaleko hlavního vchodu z ulice a na podlaze je kvalitní zátěžový koberec. Zásobování je možno řešit parkováním přímo před vstupem do nabízených prostor, nebo i vnitřním prostorem domu, který slouží též jako vstup zaměstnanců. Pro reklamu těchto prostor je k dispozici prosklená výloha a venkovní vývěsný štít s osvětlením (4 světla). Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodán, proto "G". Schváleno pro gastronomii (závazný hygienický posudek vydaný pro obor gastronomie) a služby, prodejna smíšeného sortimentu. Není požadováno odstupné za přenechání veškerého vybavení restaurace. Též je tu možnost zřízení posezení nebo „předsunutého prodeje“ v letních měsících. Objekt je volný po domluvě ihned. V případě dlouhodobého pronájmu je možnost odečtu investic do předem dohodnutých úprav z ceny nájmu. Potřebujete větší prostory? Zeptejte se nás na další možnosti rozšíření. Prostory, které působí velice útulně a jsou rekonstruované ve vysoké kvalitě vzhledem k místu a velikosti si jistě zaslouží vaší pozornost a my jen doporučujeme prohlídku, proto nás kdykoliv kontaktujte.
154 CZK (za m²/měsíc)
detail nemovitosti

Nabízíme exklusivně k prodeji byt 1+1 v Plzni Skvrňanech ve velmi klidné ulici Pecháčkova. Byt se nachází v domě, který je po výměně osobního výtahu, poštovních schránek a plastových oken. K bytu patří lodžie s výhledem na klidnou západní stranu. Internet lze připojit od PilsFree a kabelovou TV od UPC. Na radiátorech jsou umístěny termoventily a digitální měřiče. Fond oprav+topení+voda+služby 2.295,-Kč/měs. Na chodbě je umístěna velká vestavná skříň, v kuchyni vestavná spíž. Zděné jádro, WC a koupelna jsou samostatně přístupné z chodby. Byt je v původním stavu a dává tímto prostor k rekonstrukci dle vlastních představ a požadavků. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Výborné tramvajové spojení do centra Plzně. Přímo před domem se nachází velké neplacené parkoviště, areál garáží a fotbalové hřiště.
1 560 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti

Realitní společnost IRBIS REALITY s.r.o. byla založena s cílem poskytovat klientům kvalitní a komplexní služby převážně v oblasti realitní, ve spolupráci s našimi partnery pak i služby v oblasti revitalizací, energetických auditů a dotací.

Další součástí našich služeb je i zajištění financování nemovitostí ve spolupráci s nejvýznamnějšími bankovními institucemi v České republice, dále pak kompletní pojišťovací služby (např. pojištění nemovitosti, odpovědnosti, úvěru, životní pojištění a další) zprostředkovaně od předních pojišťoven působících na tuzemském trhu. Naší prioritou tedy není nabízet co největší množství nemovitostí, ale nabízet hlavně kvalitní a cenově zajímavé služby našim klientům. Spoluprací s námi tedy získáte nejen větší pohodlí a úsporu času, ale hlavně bezpečí a jistotu garantovanou profesionálním přístupem a propracovanou provázaností našich služeb.

Regionálně se specializujeme především na Plzeňský kraj a Rokycansko, ale mnoho našich aktivit je spojeno i s dalšími lokalitami v České republice.

Naše hlavní činnosti zahrnují především prodej a pronájem:
  • - bytů
  • - rodinných a činžovních domů
  • - rekreačních objektů, chat a chalup
  • - pozemků
  • - nebytových prostor, obchodů a kanceláří

 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster