IRBIS REALITY ▪ Realitní kancelář s instinktem šelmy
 

VAŠE SPOKOJENOST

Ceníme si vaší spokojenosti se službami naší společnosti a doufáme, že i nadále se k nám budete vždy rádi vracet.

Kontaktujte nás...

Rychlý kontakt
Tel: +420 608 90 90 60
info@irbisreality.cz
Solní 240/5, 301 00 Plzeň

Zasílání novinek
ženská
 
 
prodej pronájem
rodinný
činžovní
vily
na klíč
dřevostavby
nízkoenergetické

Vyhledané nemovitosti
Nabízíme vám rodinný dům v klidné obci vzdálené 24 km od Plzně. RD se nachází na rovinatém pozemku přímo v klidném centru obce. Půdu lze využít k výstavbě obytného podkroví, krov je zachovalý a střecha je pokryta dvojitými taškami. Před domem se nachází vydlážděná plocha pro venkovní posezení. U stodoly lze rozšířit vstupní vrátka a vytvořit tak garáž. Dům je dispozičně 2+1 s komorami, sklady, odděleným suchým WC a zrekonstruovanou koupelnou. V domě jsou nové dřevěné podlahy, el. rozvaděč, rozvody vody, provedena spodní izolace domu. Ostatní vybavení je původní a dává prostor k dokončení dle svých představ. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Veškerá občanská vybavenost je v Merklíně vzdáleném 2,3 km. V obci Zemětice se nachází: zastávka ČSAD, obchod s potravinami COOP, restaurace, 2 rybníky. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen.
499 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1006, makléř: Radek Tokar
sleva
Nabízíme vám prodej jednopodlažního, částečně podsklepeného rodinného domu, který se nachází ve dvorní části vícebytového cihlového domu v Anglické ulici, do kterého i svým obytným pokojem zasahuje. Dům je v centrální, avšak klidné, části lázeňského města. V r. 1997 proběhla kolaudace a původní část ve vícebytovém domě byla kompletně zrekonstruována. Dům má vlastní plynový kotel, který zajišťuje ohřev teplé vody a ústřední vytápění, dále jsou zde nové rozvody vody v plastu, nová elektroinstalace, obklady a dlažba se zátěžovým kobercem v místnosti se zvýšeným prostorem pro spaní. Je zde také dřevěná kuch. linka, digestoř, el. sporák a lednice. Toto vše je také součástí prodeje bytu (domu). Ihned vedle vchodu do domu je vchod na zahrádku v zadní části domu, kterou lze využívat ke klidnému a slunnému posezení, grilování apod. Plochou střechu domu ve dvorní části lze využívat jako terasu (s orientací na jihozápad) pouze majitelem této nemovitosti. Svojí velikostí bytu 51,58 m² a terasou 29,41 m² se jedná o zajímavou nemovitost, kterou lze lehce předělat dle svých představ a využít ji k trvalému bydlení nebo např. ke krátkodobému pronajímání (např. lázeňským pacientům). Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
499 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1005, makléř: Radek Tokar
Nabízíme vám prodej dvougeneračního, dvoupodlažního, plně podsklepeného solitérního rodinného domu s velkou zahradou. Příslušenstvím domu je také zahradní domek s kuchyňskou linkou, dvojgaráž, skleník, přístřešek pro domácí zvířata (slepice) a betonová zpevněná plocha. Dispozičně se v 1. NP nachází byt 4+1 (cca. 100 m²) s vlastním sociálním zařízením a přístupovým schodištěm. Ve 2. NP je byt o dispozici 3+1 (cca. 110 m²), který má též veškeré sociální zařízení. Dispozičně lze dům využít jako dvougenerační nebo např.: oddělená samostatná horní část pro bydlení a 1. NP k podnikatelským účelům, příp. sídla firmy. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G". Vzdálenost od Plzně 21 km, tedy cca. 25 min automobilem. Financování je možné prostřednictvím hypotečního úvěru nebo úvěru ze stavebního spoření, který pomůžeme vyřídit.
2 190 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1008, makléř: Radek Tokar
Přízemní cihlový rodinný dům o dispozici 4+1 s příslušenstvím a dvěmi přístavky (dílna + sklad) se nachází v centrální avšak klidné části obce Plasy vzdálené 20 km od Plzně. Provedené rekonstrukce: nové odizolování celého domu, nová střecha Bramac se svody, nová plastová okna a fasáda, rozvody elektřiny v mědi. Půdu lze využít k výstavbě obytného podkroví, soukromí je zachováno využitím rovinatého pozemku za domem s možností venkovního posezení. Vytápění je dočastně řešeno krbem na tuhá paliva, ohřev vody el. boilerem, odpady svedeny do kanalizace, voda připojena z městského řádu. V obci se nachází veškerá občanská vybavenost. V okolní přírodě lze využít výborné příležitosti k relaxaci, ke sběru hub a borůvek, k turistice či cykloturistice. S vyřízením hypotéky vám rádi pomůžeme od všech bank a stavebních spořitelen. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G".
1 850 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1009, makléř: Radek Tokar
Bývalá zemědělská usedlost, později užívaná Státními statky, situovaná na okraji obce Beranovka vzdálené od Mariánských Lázní 14 km. Většina domů v místě je užívána k rekreaci, proto se jedná o velmi klidnou lokalitu. Rybník ke koupání do 2 km. Usedlost je postavena do písmene "U" a skládá se z jednoho samostatně stojícího obytného patrového objektu se 2 garážemi cca 174 m2 a dvou spojených přízemních stavení - hospodářský objekt a bývalé stáje. Budovy jsou podsklepeny s možností půdní vestavby. Budovy vyžadují opravy. Inženýrské sítě: v místě je možné napojení na el. energii z blízké stožárové trafostanice - 33 m. Vodu lze přivést ze studny, která je vzdálena asi 35 m. Odkanalizování do jímky. Celková plocha 2.297 m2 z toho zastavěná plocha 1.768 m2 + zahrada 529 m2. Průkaz energetické náročnosti budovy - zatím nedodáno, proto "G".
399 000 CZK (za nemovitost)
detail nemovitosti
ID: D1007, makléř: Radek Tokar
2
Seznam obsahuje 12 záznamů
 

© 2011 IRBIS REALITY - všechna práva vyhrazena
Valid XHTML 1.0 Transitional
Valid CSS!
web + design + webmaster